Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18553104 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

 

Wirtualna Kolekcja Czasopism

 

 

 

 


 

Archiwum wydarzeń 2018

„Papiery do kariery” – warsztaty dla młodzieży zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek – relacja z Filii nr 6

19-05-2018

„Papiery do kariery”
– warsztaty dla młodzieży zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek

 

Papiery do kariery” to hasło warsztatów zorganizowanych przez Filię nr 6 WiMBP w Rzeszowie w ramach Tygodnia Bibliotek, które przeprowadziła pani Ewa Nowak-Koprowicz z Regionalnego Punktu Informacyjnego Eurodesk w Rzeszowie przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Zajęcia zostały zorganizowane w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4, w których uczestniczyła młodzież pierwszych i drugich klas z XII. Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie.
 

Spotkanie miało charakter warsztatowy - poprzez zaproponowane ćwiczenia młodzież miała okazję poznać swoje słabe i mocne strony, przekonać się jakie umiejętności są przydatne na rynku pracy w Polsce i w Unii Europejskiej.


Podczas zajęć uczniowie zapoznali  się z dokumentem Europass CV, który umożliwia obywatelom UE udokumentowanie swoich kwalifikacji i kompetencji uzyskanych w kształceniu formalnym i pozaformlanym.


Uczniowie dzięki wskazówkom pani Ewy, przy wykorzystaniu osobistych smartfonów, podjęli próbę stworzenia własnego CV, korzystając ze strony europass.org.pl.
 

Poruszane podczas spotkania tematy oraz dyskusja moderowana przez prowadzącą, sprawiły, że młodzież oraz nauczyciele chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi m.in. korzyści wynikających z nauki języków obcych, planów związanych z dalszą edukacją oraz pracą zawodową.


Biblioteka składa podziękowania pani Ewie Nowak-Koprowicz za przeprowadzenie interesujących warsztatów, nauczycielom i młodzieży dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział w spotkaniu.

 

Natalia Szwedo 

 

------------------------------------------------------------------------

GALERIA

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: