Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18562107 razy

Pogoda

Pogoda

Swiat Pogody .pl

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

 

Wirtualna Kolekcja Czasopism

Archiwum wydarzeń 2017

Bądź piękna na święta – spotkanie klubu czytelniczego w Filii nr 4 - relacja

13-12-2017

Bądź piękna na święta – spotkanie klubu czytelniczego w Filii nr 4

 

Ostatnie grudniowe spotkanie klubu czytelniczego dla dorosłych „Spotkania z Literaturą” dedykowane było dorosłym kobietom - uczestniczkom naszych spotkań i sympatyczkom biblioteki. W dniu 12 grudnia 2017 r. gościliśmy z tej okazji Panie Alicję i Emilię, które na co dzień zajmują się pielęgnacją twarzy i profesjonalnym makijażem.

 

Z okazji zbliżających się świąt i innych szczególnych okazji, ale także na co dzień, każda kobieta marzy o tym, by pięknie wyglądać. Istotą tego piękna jest świeży i promienny wygląd. Uroda to wabik, gwarantuje przetrwanie, akceptację i podziw.

 

Panie wizażystki podjęły się wyzwania aby w pigułce przekazać uczestniczkom wiedzę w jaki sposób osiągnąć jak najlepsze rezultaty i jak komfortowo poczuć się we własnej skórze. Krok po kroku prezentowały poszczególne etapy pielęgnacji twarzy, omawiały skomplikowaną sztukę makijażu. Ponadto odpowiadały na wiele pytań dotyczących nowoczesnych zabiegów, pojawiających się na rynku kosmetyków, dobierały je starannie do każdego rodzaju cery, wyglądu i zasobności portfela. Bibliotekarze zaprezentowali w przerwie dostępne w bibliotece nowe publikacje dotyczące omawianego tematu.

 

Serdecznie dziękujemy prowadzącym i uczestniczkom przedświątecznego spotkania, życzymy radosnych świąt oraz  promiennego wyglądu na co dzień.

 

Danuta Hulek


  ---------------------------------------------------------------------

GALERIA 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: