Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

SBP

DKK

Legimi

Rok Lema 2021

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

Archiwum wydarzeń 2016

KOCIE KRÓLESTWO – spotkanie Bajkowego Klubu Malucha w Filii nr 4 – relacja

24-02-2016

KOCIE KRÓLESTWO –

spotkanie Bajkowego Klubu Malucha –

Filia nr 4

18 lutego 2016 r. bibliotekarze zaprosili sympatyków Bajkowego Klubu Malucha na kolejne spotkanie pod hasłem „Kocie królestwo”. Inspiracją tej dziecięcej imprezy był obchodzony dzień wcześniej „Światowy Dzień Kota”.

Mali uczestnicy licznie zgromadzili się w Filii nr 4. Na początku spotkania odgadli zagadkę-wierszyk o kotku. Z dużą uwagą wysłuchali bajki „Nie bój się, mały Mruczku” Ulises Wensell, Paloma Wensell. Smakowa zabawa „Co lubi kotek?” wymagała wiele pomysłowości. Dzieci wąchały, kosztowały i odgadywały różności na spodeczkach i w buteleczkach. Wykazały się wspaniałym słuchem w zabawie „Jaki to dźwięk?”. Trafnie odpowiadały jaką zawartość skrywają złote puszki. Z przyjemnością kolorowały sylwetki kotków. Na zakończenie spotkania piosenka „Kotki dwa” zainspirowała rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania, na które zapraszamy 17 marca 2016 r. o godz. 17.00.

Beata Terlicka

-------------------------------------------------------------------------------

*Zdjęcia z wizerunkami dzieci umieszczono na stronie www za zgodą rodziców i opiekunów.