Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego

SBP

DKK

Legimi

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

Archiwum wydarzeń 2015

7. JESIENNA AKCJA: „ZAMIEŃ SIĘ KSIĄŻKĄ!” w Filii nr 3 – relacja

23-11-2015

7. Jesienna akcja:

„Zamień się książką!” –

Filia nr 3

Różne akcje wymiany książek cieszą się wśród czytelników sporą popularnością. Nic dziwnego, dają one możliwość zyskania nowych tytułów bez wydawania pieniędzy. W zamian oddajemy książkę, która nam już nie będzie potrzebna, a która może uszczęśliwić inną osobę. Warunkiem jest jedynie to, aby książki były aktualne i w dobrym stanie.

To już 7. akcja „Zamień się książką” zorganizowana na Filii nr 3 WiMBP w Rzeszowie. W czwartkowe popołudnie, 19 listopada 2015 r., czytelnicy i nie tylko mieli możliwość wymienić się książkami z innymi miłośnikami literatury. Książki, jakie się pojawiały na naszych stolikach, były bardzo różne: od powieści noblistów przez literaturę kobiecą, popularno-naukową po książki dla dzieci, a nawet filmy i książki mówione. Wszystkie w bardzo dobrym stanie albo wręcz nowe, większość znalazła dla siebie nowych właścicieli.

Obserwujemy, że akcja spotka się z coraz większym entuzjazmem odwiedzających nas gości. Mamy więc nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem zainteresowanie będzie coraz większe.

Filia nr 3 WiMBP w Rzeszowie dziękuje wszystkim uczestnikom oraz Renacie Pasternak – kierownikowi Działu Udostępniania WiMBP w Rzeszowie za obecność na czwartym spotkaniu „Zamień się książką” i zaprasza na kolejne – zimowe.

Katarzyna Mazur-Zuber

________________________________________________________________________________________

*Zdjęcia z wizerunkami dzieci umieszczono na stronie www za zgodą rodziców i opiekunów.