Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18333186 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

 

Wirtualna Kolekcja Czasopism

 

 

 

 


 

Archiwum wydarzeń 2019

Zwiedzanie biblioteki – relacja z Filii nr 20

15-05-2019

Zwiedzanie biblioteki – relacja z Filii nr 20

 

26 kwietnia cieszyliśmy się ciepłym, słonecznym dniem. Nie ma nic przyjemniejszego niż spędzanie go na dworze. Jednak miłośnicy książek mają odmienne zdanie. Tego pięknego dnia bowiem w Filii nr 20 WiMBP gościliśmy maluchów, którzy pragnęli odwiedzić bibliotekę i przekonać się co królestwo literatury kryje w swych komnatach. Razem otworzyliśmy skrzynie pełne skarbów a w nich… wszystko! Prawdziwa gradka dla małego smakosza słowa. Kto by pomyślał, że takie książki istnieją i w dodatku, że można je wypożyczyć!?

Drogie dzieci, czy pamiętacie jakie książeczki poznaliśmy podczas zwiedzania biblioteki?


Komiksy, bajeczki, układanki, kolorowanki, obrazkowe, zagadkowe, pisane Braillem, papirusy, gazety, audiobooki, do przytulania, do zabawy… chwileczkę… rymowanki, do nauki, do składania, do pisania, łamańce językowe, z niespodzianką, z zabawką, z długopisem, w formie zegara… czekajcie… o zwierzątkach, o przygodach, o księżniczkach, o świecie, o lataniu, o pływaniu, o pojazdach, o uczuciach, o mnie, o tobie, o wszystkich… stop! Chwileczkę, chwileczkę! Tego jest tak dużo! Tele książek! Czy uda nam się je przeczytać? Czy to możliwe? Cóż, jest tylko jeden sposób żeby się przekonać. Zapraszamy wszystkie dzieci do biblioteki! Codziennie! Z mamą, z tatą, z ciocią, z wujkiem, z babcią, z dziadkiem, z przyjacielem, w parze, w grupie, samodzielnie, zapraszamy wszystkich! Razem poznajmy jak najwięcej książek! Tylko nie zapomnijcie uściskać bibliotecznego misia! On i jego przyjaciele czekają by się z wami zaprzyjaźnić. A gdy dorośniecie poznacie jeszcze więcej książek z najwyższych półek, które teraz wydają się sięgać nieba.

 

Sylwia Wierzbińska

------------------------------------------------------------------

GALERIA

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: