17919886 razy

Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Archiwum wydarzeń 2014

WAKACYJNE MARZENIA. Konkurs plastyczny dla dzieci z świetlicy socjoterapeutycznej KARAN w Filii nr 2 – relacja

08-07-2014

WAKACYJNE MARZENIA.

Konkurs plastyczny dla dzieci z świetlicy socjoterapeutycznej KARAN – Filia nr 2

W Rzeszowie przy ul. Szopena 17 działa świetlica socjoterapeutyczna KARAN, gdzie grupa młodzieży w wieku od 7 do 12 lat spędza wakacje. Dzieci odwiedziły naszą placówkę, żeby wziąć udział w konkursie plastycznym – WAKACYJNE MARZENIA. Każdy narysował obrazek i opowiedział do niego samodzielnie wymyśloną historyjkę. Uczestnicy wysłuchali też wierszyków z książeczki Agnieszki Frączek – „Gdy przy słowie jest przysłowie”. Między okładkami tej książki kryją się przysłowia schowane w zagadkach – można się nimi bawić w deszczowy dzień lub gdy jest nudno. Uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły o tym, że bardzo im się podobało nasze spotkanie.

oprac. Jolanta Garbarczyk

_________________________________________________________________________________________________

*Zdjęcia z wizerunkami dzieci umieszczono na stronie www za zgodą rodziców i opiekunów.