Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
14945853 razy

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gg:38618449

fb WiMBP

Wirtualna Kolekcja Czasopism

Aktualności

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI im. STANISŁAWY KOPIEC "O LUBEŃSKI DZWON"

01-03-2017

        Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Stanisłay Kopiec "O lubeński Dzwon". Celem konkursu jest uczczenie pamięci rodzimej poetki i propagowanie jej twórczości, pielęgnowanie kultury i literatury chłopskiej poprzez poezję, a także zainteresowanie twórców tematyką wiejską w jej naturalnym pięknie przyrody i życia na wsi. Odkrywanie i promowanie talentów oraz stworzenie piszącym możliwości szerszej prezentacji.

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikami mogą być twórcy zrzeszeni jak i nie zrzeszeni. Prace do konkursu można składać w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria – osoby od 13 lat (ukończone) do 18 lat, II kategoria – osoby powyżej 18 lat. Jeden autor może nadesłać zestaw od 1 do 3 wierszy (nienagradzanych w innych konkursach, niepublikowanych w wydawnictwach zwartych, prasie i Internecie) w formacie A-4 w wydruku maszynowym lub komputerowym, (4 egzemplarze) oraz na płycie CD lub e-mailem na adres: gbplubenia@gmail.com (w formacie doc, docx lub PDF). Zgłoszenia bez wersji elektronicznej będą dyskwalifikowane. Każdy utwór w formie (papierowej i elektronicznej) należy opatrzyć godłem (pseudonimem) i symbolem kategorii: I lub II umieszczonym w prawym górnym rogu kartki z wierszem. To samo godło powinno występować na dołączonej kopercie zawierające wewnątrz dane o autorze (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail (jeśli jest), krótka notka biograficzna); podpisane oświadczenie o treści: „Oświadczam, że jestem autorką/autorem wiersza/y nadesłanych na konkurs. Wiersz/e nie były wcześniej publikowane i nagradzane na innych konkursach.” Utwory należy przesłać na adres Organizatora: GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W LUBENI 36-042 LUBENIA 131 z dopiskiem - Konkurs „O LUBEŃSKI DZWON”

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubeni w godzinach otwarcia pod numerem telefonu: 17 871 90 95 lub na stronie internetowej biblioteki www.lubenia-biblioteka.pl


 

                                              Zapraszamy do udziału w konkursie !


Do pobrania regulamin konkursu i plakat.

                                                         GBP w Lubeni

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: