Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19680563 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gg:38618449

fb WiMBP

 

 

 

 

 


 

Aktualności

KONKURS "WSPOMNIENIE O STANIE WOJENNYM" w FILII MiGBP w SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM w GÓRNIE

05-11-2012

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Sokołowie Małopolskim – Filia w Górnie zaprasza dzieci i młodzież z terenu powiatu rzeszowskiego do wzięcia udziału w 4. edycji konkursu Wspomnienie o stanie wojennym. Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży wiadomości o stanie wojennym, rozwój patriotyzmu oraz zainteresowanie historią Polski i regionu, jak również kształtowanie postaw obywatelskich i promocja „małej Ojczyzny”.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu powiatu rzeszowskiego. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie jednej pracy konkursowej. Prace konkursowe oceni komisja powołana przez organizatora. Przy wyborze najlepszych prac Jury będzie się kierowało następującymi kryteriami: zgodność z prawdą historyczną, oryginalność, zgodność z tematyką konkursu i założonymi celami, poprawność językowa oraz estetyka wykonania.

Wszystkie prace powinny być odpowiednio podpisane (imię i nazwisko autora, adres z numerem telefonu i wiek), a w przypadku prac wykonanych pod kierunkiem nauczyciela wskazane jest również podanie szkoły oraz imienia i nazwiska nauczyciela-opiekuna.). Zgłoszenia plebiscytowe można składać do dnia 3 grudnia 2012 r. w siedzibie Biblioteki Publicznej w Sokołowie Małopolskim lub w jednej z jej filii bibliotecznych (Górno, Nienadówka, Trzeboś, Trzebuska i Wólka Niedźwiedzka). Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe, a prace wyróżnione zostaną uhonorowane okolicznościowymi dyplomami. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie w grudniu 2012 roku.

O dokładnym terminie i miejscu finału osoby nagrodzone i wyróżnione zostaną powiadomione telefonicznie.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: