Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

20274170 razy

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Rok Lema 2021

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

„Urodziny Misia” - spotkanie online z ilustratorką Gabrielą Cichowską, dn. 22.04.2021 r. - zaproszenie

16-04-2021

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Oddział dla Dzieci i Młodzieży

zaprasza na

„Urodziny Misia”

Spotkanie online z ilustratorką Gabrielą Cichowską

22 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00

Link do rejestracji na spotkanie >> zaproszenie

Wstęp na spotkanie jest wolny. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Spotkanie dofinansowane ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021.

Gabriela Cichowska: urodzona w 1984 r. w Rzeszowie. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pracuje jako pedagog w ASP im. Władysława Strzemieńskiego w Łodzi. Artystka uprawia malarstwo, rysunek i grafikę, głównie na potrzeby książek dla dzieci i młodzieży. W swojej twórczości nawiązuje do tradycji polskiej ilustracji.

Podczas spotkania Gabriela Cichowska poprowadzi warsztaty. Aby w pełni z nich skorzystać, należy przygotować:

• szablon: 1x konstrukcja tortu, 2x masa tortowa grubszy pasek, 2x masa tortowa cieńszy pasek, 1x szablon masy na wierzch,
  • papier kolorowy techniczny,
  • papier kolorowy zwykły,
  • klej,
  • nożyczki,
  • kredki / flamastry,
  • cekiny do ozdobienia ciasta,
  • kolorowe konfetti do ozdobienia ciasta (można je również zrobić przy pomocy dziurkaczy o różnych kształtach),
  • dziurkacze,
  • dobry humor,
  • + niespodzianka, którą każde dziecko chce schować  do kawałka tortu, które wcześniej własnoręcznie wykonało.

Informacje w mediach: