Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19640559 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

fb WiMBP

 

 

 

 

 


 

Aktualności

Wypożyczanie czasopism dostępne w bibliotece

05-01-2021

 Wypożyczanie czasopism dostępne w bibliotece

 

W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie można wypożyczać czasopisma, we wszystkich placówkach – jedynie w Czytelni Głównej i Informatorium można korzystać z nich na miejscu.


Wśród oferowanych czasopism znajdują się takie tytuły, jak: Angora, Gazeta Wyborcza, Newsweek Polska, Polityka, Podkarpacka Historia, Rzeczpospolita, Wysokie Obcasy, Nowiny, Party, Super Nowości, Nowiny, Moje Mieszkanie, Kino, Matematyka, Mówią Wieki, i wiele innych. Zachęcamy do korzystania z naszej nowej oferty – dokładne informacje o zasadach wypożyczania czasopism udzielane są przez pracowników agend Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie – kontakt  dostępny w zakładce Filie i oddziały.


Czytelnik może jednorazowo wypożyczyć pięć numerów czasopism na 7 dni kalendarzowych. Limity kont czytelniczych zostały zwiększone, dzięki temu oprócz 5 książek można wypożyczyć dodatkowo 5 czasopism.


Zapraszamy!

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: