Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19640631 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

fb WiMBP

 

 

 

 

 


 

Aktualności

Dostęp do serwisu Legimi w 2021 roku - komunikat

20-12-2020

  Dostęp do serwisu Legimi – elektronicznej wypożyczalni książek w 2021 roku
- komunikat 


Uwaga! 
Kody do serwisu Legimi w 2021 roku będą wydawane od lutego. Po kody ważne przez jeden miesiąc licząc od dnia aktywacji, prosimy zgłaszać się na miejscu w bibliotekach od 1 lutego 2021 r. 
Nie przesyłamy kodów e-mailem. 


Komunikat dla bibliotek publicznych województwa podkarpackiego:  

W styczniu 2021 roku Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie planuje powołać Konsorcjum Podkarpackie bibliotek korzystających z serwisu Legimi – elektronicznej biblioteki e-booków i audiobooków, liczącej ok. 60.000 zbiorów, dostępnej pod adresem www.legimi.pl
Wypożyczalnia elektronicznych książek Legimi cieszy się wśród czytelników dużym zainteresowaniem, dlatego zamierzamy udostępniać usługę Legimi przez kolejny rok.
Prosimy o rozważenie możliwości przystąpienia bibliotek podkarpackich do współpracy w ramach Konsorcjum. Wstępną informację o chęci udziału w Konsorcjum prosimy przesłać do 8 stycznia 2021 r. w formie e-maila na adres:  

Kontakt w powyższej sprawie: tel. (17) 86 69 442.


Największa elektroniczna wypożyczalnia e-booków i audiobooków w chmurze


 

www.legimi.pl

 

Skorzystaj z dostępu do mobilnej biblioteki i czytaj do woli!


Biblioteka książek elektronicznych Legimi zawiera ok. 60.000 e-booków i audiobooków. Dostęp dla czytelników zapewniony jest w ramach pakietu dla bibliotek bez limitowanej liczby przeczytanych stron i z rozszerzoną ofertą o audiobooki.

Czytelnicy WiMBP w Rzeszowie mają darmowy dostęp do bogatej biblioteki nowości wydawniczych, bestsellerów, poszukiwanych książki znanych autorów z zakresu literatury pięknej i literatury faktu, a także popularnych poradników. W mobilnej wypożyczalni czytelnicy odnajdą, m.in. powieści sensacyjne, obyczajowe, kryminały, biografie, reportaże, bajki i lektury.

 

Książki w chmurze – czytaj i słuchaj

Wybrani autorzy, których książki można czytać w serwisie Legimi:
Remigiusz Mróz, Olga Tokarczuk, Zygmunt Miłoszewski, Sthepen King, Magdalena Witkiewicz, Jakub Żulczyk, Haruki Murakami, Katarzyna Berenika Miszczuk, Harlan Coben, Carlos Ruiz Zafon, Katarzyna Bonda, Jakub Małecki, Lee Child, Stieg Larsson, Camilla Lackberg, Katarzyna Puzyńska, Jo Nesbo, Terry Pratchett, Cezary Łazarewicz, Dan Brown, Charlotte Link, John Grisham, Graham Masterton, Agnieszka Krawczyk, Szczepan Twardoch, Guillaume Musso, Stephenie Meyer, Marcin Wicha, Dorota Masłowska, Rachel Abbott, Krystyna Mirek, Ken Follet, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Nicholas Sparks, Margaret Atwood, Paulina Świst, Natalia Sońska, Magdalena Grzebałkowska, Mariusz Szczygieł, Sebastian Fitzek i wielu, wielu innych ……..

 


 

                                  

 

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: