Grupa iCEA

Zakup nowości wydawniczych w 2016 r. zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Warsztaty kaligrafii nowoczesnej - zaproszenie

11-03-2019

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na

warsztaty pięknego pisania w stylu kaligrafii nowoczesnej

z użyciem pisaków pędzelkowych (brush pen)

Prowadzenie warsztatów: Monika Krzysiak

Warsztaty odbędą się 23 marca 2019 r. (sobota), od godz. 10.00 do 13.30

Miejsce: budynek główny WiMBP w Rzeszowie, ul. Sokoła 13 w Rzeszowie,
parter - sala 14

Nabór uczestników trwa od 4 do 8 marca 2019 r.

Nabór na warsztaty został zamknięty. Dziękujemy za duże zainteresowanie.

Liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 18 uczestników). Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych, początkujących w kaligrafii. Mogą w nich uczestniczyć wyłącznie osoby, będące czytelnikami WiMBP w Rzeszowie.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane będą telefonicznie: tel. (17) 86 69 441 lub 494.

Podczas zgłoszenia na warsztaty należy podać swoje imię i nazwisko, numer ważnej karty bibliotecznej i dane do kontaktu (numer telefonu i e-mail). Osoby zakwalifikowane na warsztaty zostaną o tym fakcie poinformowane e-mailowo lub telefonicznie.

Warsztaty są bezpłatne dla uczestników, zapewniamy wszystkie materiały (arkusz ćwiczeń i brush pen), a także drobny poczęstunek podczas przerwy kawowej.

Monika Krzysiak - zajmuje się projektowaniem graficznym oraz kaligrafią. Prowadzi warsztaty i uczy innych pięknego pisania. Skończyła studia na kierunku Grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uczestniczyła w licznych warsztatach, ucząc się pisania w różnych stylach, ale to właśnie styl, który przyjął nazwę "kaligrafia nowoczesna" jest jej ulubionym - mimo że czerpie z tradycyjnych technik, pozwala na więcej swobody i spontaniczności.

--------------------------------------------------

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE” - ogólne rozporządzenie o ochronie danych („RODO”), informujemy iż:

1. Administratorem danych osobowych uczestników warsztatów jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, ul. Sokoła 13, 35-010 Rzeszów.

2. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@wimbp.rzeszow.pl.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu zorganizowania, przeprowadzenia, udokumentowania i promocji warsztatów pięknego pisania w stylu kaligrafii nowoczesnej, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Dane osobowe  są podawane przez osoby zgłaszające się na warsztaty dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwy udział w warsztatach. Zgłoszenie na warsztaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych.

4. Organizatorzy warsztatów zastrzegają sobie prawo do utrwalania ich przebiegu w formie zapisu fotograficznego, na potrzeby dokumentacji i promocji warsztatów oraz popularyzacji działalności Biblioteki. Jeżeli osoba bierze udział w warsztatach Organizatorzy uznają, że wyraża zgodę na nieodpłatne utrwalenie swojego wizerunku, a także na jego rozpowszechnianie na stronach internetowych Biblioteki (w tym na portalu społecznościowym Facebook), bez ograniczeń czasowych.

Każdy, kto bierze udział w warsztatach i nie zgadza się na przetwarzanie jego wizerunku jest obowiązany zgłosić to Organizatorowi warsztatów.

5. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przydatności wynikającej z wymienionych powyżej celów przetwarzania, z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach archiwalnych.

7. Uczestnik warsztatów ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Uczestnik warsztatów ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie dotyczących go danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Dofinansowanie projektu w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego
na 2019 rok