Grupa iCEA

Zakup nowości wydawniczych w 2016 r. zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz w Filii nr 4, dn. 24.10.2018 r. - zaproszenie

10-10-2018

- Filia nr 4 zaprasza na spotkanie autorskie z

Magdaleną Witkiewicz

24 października 2018 r., godz. 17.00
Filia nr 4, ul. Ofiar Katynia 15

Ilość miejsc ograniczona, informacje pod nr tel. (17) 866 94 65

Klub Czytelniczy - Spotkania z Literaturą

Organizację spotkania dofinansowano w ramach

Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 r.

Magdalena Witkiewicz – polska pisarka, której kariera rozpoczęła się powieścią „Milaczek”. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji dla dzieci i dorosłych, m. in.: serii dla dzieci „Lilka”, „Opowieści niewiernej” czy „Czereśnie zawsze muszą być dwie”. Jej książki stały się popularne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Ukazały się w Stanach Zjednoczonych, na Litwie, a także w Wietnamie. Sama pisarka została natomiast doceniona poprzez nominację w Plebiscycie Książka Roku 2015 w kategorii Literatura obyczajowa i romans, przyznawaną przez portal lubimyczytać.pl za powieść pt. „Pierwsza na liście”.

Z oficjalnej strony internetowej pisarki http://www.magdalenawitkiewicz.pl/ dowiemy się, że: Urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie, a właściwie całe trasy promocyjne. Lubi spotykać się z czytelnikami i robi to bardzo często, a od wiosny 2016 r. uczestniczy także w spotkaniach autorskich online na swoim profilu na Facebooku. Mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem.