Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
13580791 razy

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Grupa iCEA

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2016 r. zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

Wirtualna Kolekcja Czasopism

Aktualności

„NARYSUJ MI WIERSZ” - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży

15-06-2018

 Rozstrzygnięcie XXIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
 

NARYSUJ MI WIERSZ” 

 

- ilustracja do wybranego wiersza Michała Rusinka


zrealizowanego w ramach programu Promocja czytelnictwa 2018 ph.: 

„W związku z literaturą. Inspiracje”.


W dniu 30 maja 2018 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego 11 w Rzeszowie obradowała Komisja Konkursowa w składzie: 

1.Barbara Balicka (Kierownik Wypożyczalni Muzycznej WiMBP w Rzeszowie) – przewodnicząca komisji

2.Monika Kotarba (Kierownik Filii Nr 16 WiMBP w Rzeszowie ) – członek komisji

3.Natalia Szwedo (Kierownik Filii Nr 6 WiMBP w Rzeszowie ) – członek komisji.

 

Na konkurs wpłynęło 159 prac z 6 przedszkoli, 10 szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic oraz 1 Osiedlowego Domu Kultury w Rzeszowie oraz 6 prac indywidualnych.
 

Komisja Konkursowa po szczegółowej ocenie prac, uwzględniając zgodność wykonanych prac z regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność, oryginalność, walory artystyczne, talent i umiejętności manualne - nagrodziła dzieci w dwóch kategoriach wiekowych:

 

I. Kategoria wiekowa (od 5 do 7 lat)


Nagroda Główna
:
Ewa Wala
t
– lat 7, SODK  Nowe Miasto  – op. Danuta Turbacz


Dziesięć równorzędnych wyróżnień:
1. Julian Dziepak – lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 10 – op. Aldona Hałdys

2. Karol Chlebuś – lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 12 - op. Edyta Maścidło-Sączawa

3. Julia Russek – lat 7, SODK  Nowe Miasto  – op. Danuta Turbacz

4. Łukasz Szczepanik – lat 7

5. Michał Trybus – lat 7 kl., Przedszkole u Dominikanek w  Zaczerniu – op. Justyna Bielak

6. Lena Kisiel – lat 7, Przedszkole Publiczne Nr 4 – op. Aneta Kisiel

7. Lena Król – lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 25 – op. Jadwiga Kawa

8. Emilia Przybyło – lat 6, Przedszkole Publiczne Nr 36 – op. Grażyna Gumieniak, Alicja Kwoka

9. Ksawery Zawadzki  – lat 5, Niepubliczne Przedszkole PINOKIO – op. Monika Chryń

10. Jasio Pikul – lat 3,

 

II. Kategoria wiekowa  (od 8 do 10 lat)


Nagroda Główna
:

Lena Szczurek – lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 10 – op. Agata Gruba


Siedem równorzędnych wyróżnień otrzymali
:

1. Jagoda Russek, lat 10, SODK  Nowe Miasto  – op. Danuta Turbacz

2. Milena Porada – lat 9, Zespół Szkół w Nowej Wsi – op. Anna Mazur

3. Patrycja Świętoń-Pikor, lat 9, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9

4. Zuzanna Wiącek – lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 10 – op. Agata Gruba

5. Gabriela Ciejak – lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 10 – op. Agata Gruba

6. Michał Grzywacz – lat 8,5, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 – op. Dorota Janiszewska

7. Ania Malicka – lat 7, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1


Nagroda  Specjalna Bibliotekarzy
:

Lena Paszek – lat 10, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1


III. Kategoria wiekowa  (od 11 do 13 lat)


Nagroda Główna
:

Bianka Kuzicka  – lat 12, SODK  Nowe Miasto  – op. Danuta Turbacz


Trzy równorzędne wyróżnienia otrzymali:

1. Marcel Barczak – lat 12, Szkoła Podstawowa W Głogowie Młp.  – op. Ewa Skop

2. Magdalena Ogorzałek  – lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 25 – op. Urszula Klimas

3. Agnieszka Słapińska  – lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 25 – op. Urszula Klimas, Wojciech Trzyna


Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za piękne prace.

Nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy !

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się  5 czerwca 2018 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie o godz. 9.00.

 

Wystawę prac plastycznych „NARYSUJ MI WIERSZ” - ilustracja do wybranego wiersza Michała Rusinka można będzie oglądać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego 11 w dniach 8.07.2018 - 30.09.2018 r.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: