Podaj swój adres e-mail

Grupa iCEA

Zakup nowości wydawniczych w 2016 r. zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Bezpłatne kursy językowe i specjalistyczne online – zaproszenie do korzystania

26-07-2017

Bezpłatne kursy językowe i specjalistyczne online
– zaproszenie do korzystania

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kursami e-learningowymi, informujemy, że ponownie uruchamiamy, dla naszych Czytelników, bezpłatny dostęp do pakietu 7. kursów online (językowych i specjalistycznych).

Uwaga! ważna informacja dla osób, którym Biblioteka aktywowała dostęp do kursów w 2016 i 2017 roku. Informujemy, że ze wszystkich kursów e-learningowych można korzystać bezpłatnie do końca grudnia 2017 r.

Oferujemy dostęp do następujących kursów językowych i specjalistycznych online:

1. Angielski poziom A1-B2 (podstawowy – średniozaawansowany na poziomie drugim).

2. Angielski dla dzieci w wieku 6-12.

3. Niemiecki poziom A1-B1 (podstawowy- średniozaawansowany na poziomie pierwszym).

4. Hiszpański poziom A1-B1 (podstawowy- średniozaawansowany na poziomie pierwszym).

5. Włoski poziom A1-A2 (podstawowy).

6. Czytaj123 – kurs szybkiego czytania, poprawiający tempo czytania i rozumienie tekstu.

7. Pamiętaj123 – kurs poprawiający efektywność pamięci, wspomagający koncentrację, uczący szybkiego notowania i zapamiętywania.

Wszystkie kursy e-learningowe zostały opracowane przez firmę Funmedia.

Osoby, dla których aktywowano usługę w ubiegłym roku, mogą nadal korzystać ze wszystkich 7. kursów online, bez konieczności ponownej rejestracji usługi.

Czytelnicy WiMBP w Rzeszowie mogą, po otrzymaniu hasła do logowania, korzystać z  kursów bezpłatnie, za pośrednictwem komputerów domowych i urządzeń mobilnych.

Uczestnik kursów otrzymuje dostęp do gier i ćwiczeń, fotolekcji, piosenek, filmów, systemów powtórek, animacji 3D. Kursy językowe wykorzystują native speakerów.

Warunki otrzymania kodu dostępu do kursów e-learningowych przez czytelników WiMBP w Rzeszowie:

1.Należy być zarejestrowanym czytelnikiem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie i posiadać aktualną kartę czytelnika.

2.Wysłać prośbę o wydanie hasła dostępu do portalu z kursami e-learningowymi na adres

podając w e-mailu swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.

(uwaga! nie wydajemy kolejnych kodów dostępu osobom, które już je otrzymały w ubiegłym roku - kody te są nadal aktywne).

3. Pocztą z konta pomoc@kursy123.pl Czytelnik otrzyma dostęp do wszystkich 7. kursów językowych i specjalistycznych.

W przypadku, gdy nie pamiętamy otrzymanego hasła do logowania do kursu e-learningowego, można wykorzystać opcję „zapomniałem hasła” dostępną na stronie z danym kursem, np. angielski123.pl, niemiecki123.pl (po wybraniu zakładki „zaloguj się” po wejściu na stronę internetową kursu).

Zachęcamy do korzystania z kursów e-learningowych przygotowanych przez firmę Funmedia – ilość kodów dostępu do kursów online jest ograniczona. Kursy dostępne są bez konieczności ich instalacji, bezpośrednio po otwarciu przeglądarki internetowej, z każdego komputera, tabletu i smartfona z dostępem do sieci.

Bożena Janda
Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych