Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18863295 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

 

Wirtualna Kolekcja Czasopism

 

 

 

 


 

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs "BIBLIOTEKARZ ROKU 2014" – zagłosujmy na Podkarpackiego Bibliotekarza

15-04-2015

Ogólnopolski Konkurs „Bibliotekarz Roku 2014”

– zagłosujmy na Podkarpackiego Bibliotekarza

 

Szanowni Czytelnicy i Sympatycy bibliotek
Szanowni Mieszkańcy województwa podkarpackiego

Trwa głosowanie w Ogólnopolskim Konkursie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich „Bibliotekarz Roku 2014”. Kandydatem z województwa podkarpackiego jest Danuta Zuba, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Cmolasie – osoba odpowiedzialna za zmodernizowanie budynku Biblioteki Głównej oraz pomieszczeń trzech filii bibliotecznych, wyposażenie palcówek w nowoczesny sprzęt komputerowy i zapewnienie czytelnikom dostępu do Internetu.

Dzięki staraniom Danuty Zuby w 2014 roku GBP w Cmolasie udało się pozyskać 37 komputerów w ramach projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Cmolas” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, zautomatyzować procesy biblioteczne, rozbudować stronę internetową biblioteki www.bibliotekacmolas.pl, osiągnąć najlepsze wyniki czytelnicze spośród pięciu gmin wiejskich powiatu kolbuszowskiego oraz zorganizować mobilny księgozbiór wymienny z punktami bibliotecznymi na terenie szkół podstawowych w miejscowościach: Hadykówka, Jagodnik, Trzęsówka.

Głosować można na stronie portalu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich www.sbp.pl lub stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie www.wimbp.rzeszow.pl . Po wejściu na stronę portalu do głosowania należy dokonać jednorazowej rejestracji i wypełnić krótki formularz. Pocztą e-mailową przesłane zostanie potwierdzenie rejestracji. Rejestracja z głosowaniem zajmie nie więcej niż 2 minuty.

Głosować może KAŻDY do 14 maja 2015 roku. Twój głos może zdecydować, że Podkarpacki Bibliotekarz zostanie Bibliotekarzem Roku 2014!

 

Małgorzata Sierżęga

Przewodnicząca

Zarządu Okręgu SBP w Rzeszowie

 

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: